CC1206KRX7R9BB104
Numer produktu DigiKey
311-1179-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1179-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1179-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KRX7R9BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206KRX7R9BB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)