CC1206KPX7R9BB391
Numer produktu DigiKey
13-CC1206KPX7R9BB391TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KPX7R9BB391
Opis
CAP CER 390PF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
390 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206KPX7R9BB391 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)