CC1206KKX7RZBB331
Numer produktu DigiKey
13-CC1206KKX7RZBB331TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1206KKX7RZBB331CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1206KKX7RZBB331DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KKX7RZBB331
Opis
CAP CER 330PF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
330 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206KKX7RZBB331 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)