CC1206KKX7RBBB222
Numer produktu DigiKey
311-3401-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3401-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3401-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KKX7RBBB222
Opis
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC1206KKX7RBBB222 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)