CC1206KKX7R9BB184 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1206KKX7R9BB184 |
Opis | CAP CER 0.18UF 50V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.18 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1206KKX7R9BB184 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,075" (1,90mm) |