CC1206JRX7RABB102 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 6 000
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 3 044
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
KYOCERA AVX
1000 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206JRX7RABB102
Numer produktu DigiKey
CC1206JRX7RABB102-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JRX7RABB102
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1206JRX7RABB102 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)