CC1206JRX7R9BB332 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1206JRX7R9BB332 |
Opis | CAP CER 3300PF 50V X7R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1206JRX7R9BB332 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,037" (0,95mm) |