CC1206JRX7R0BB333
Numer produktu DigiKey
311-4442-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4442-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4442-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JRX7R0BB333
Opis
CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206JRX7R0BB333 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)