CC1206JRNPO9BN120
Numer produktu DigiKey
311-1213-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1213-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1213-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JRNPO9BN120
Opis
CAP CER 12PF 50V C0G/NPO 1206
Szczegółowy opis
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206JRNPO9BN120 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)