CC1206JPX7R9BB332 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 5 790
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206JPX7R9BB332
Numer produktu DigiKey
13-CC1206JPX7R9BB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JPX7R9BB332
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1206JPX7R9BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)