CC1206JKNPOZBN471
Numer produktu DigiKey
311-1922-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1922-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1922-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JKNPOZBN471
Opis
CAP CER 470PF 630V C0G/NPO 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206JKNPOZBN471 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)