CC1206JKNPOZBN102 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1206JKNPOZBN102 |
Opis | CAP CER 1000PF 630V C0G/NPO 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1206JKNPOZBN102 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Napięcie wysokie |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |