CC1206GRNPOBBN470 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 163
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
47 pF ±2% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC1206GRNPOBBN470
Numer produktu DigiKey
CC1206GRNPOBBN470-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206GRNPOBBN470
Opis
CAP CER 47PF 500V C0G/NPO 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1206GRNPOBBN470 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)