CC1206FRNPO9BN820
Numer produktu DigiKey
13-CC1206FRNPO9BN820TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1206FRNPO9BN820CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1206FRNPO9BN820DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206FRNPO9BN820
Opis
CAP CER 82PF 50V C0G/NPO 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206FRNPO9BN820 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)