CC1206FRNPO9BN330 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CC1206FRNPO9BN330 |
Opis | CAP CER 33PF 50V C0G/NPO 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CC1206FRNPO9BN330 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±1% | Grubość (maks.) 0,028" (0,70mm) |