CC0805ZPY5V8BB474 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 4 580
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 3 789
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.47 µF -20%, +80% 25V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805ZPY5V8BB474
Numer produktu DigiKey
13-CC0805ZPY5V8BB474TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805ZPY5V8BB474
Opis
CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805ZPY5V8BB474 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)