CC0805ZKY5V7BB475
Numer produktu DigiKey
311-1907-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1907-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1907-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805ZKY5V7BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF -20%, +80% 16V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805ZKY5V7BB475 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)