CC0805MRX7R8BB104
Numer produktu DigiKey
311-4348-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4348-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4348-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805MRX7R8BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805MRX7R8BB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)