Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 98 075
Arkusz danych
47 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805MRX5R5BB476
Numer produktu DigiKey
13-CC0805MRX5R5BB476TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805MRX5R5BB476
Opis
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)