CC0805KRX7RYBB392
Numer produktu DigiKey
311-4343-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4343-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4343-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805KRX7RYBB392
Opis
CAP CER 3900PF 250V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805KRX7RYBB392 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)