CC0805KRX7R9BB332
Numer produktu DigiKey
311-1131-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1131-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1131-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805KRX7R9BB332
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805KRX7R9BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)