CC0805KRX7R7BB154
Numer produktu DigiKey
311-3389-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3389-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3389-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805KRX7R7BB154
Opis
CAP CER 0.15UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805KRX7R7BB154 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)