CC0805KFX7R0BB104
Numer produktu DigiKey
13-CC0805KFX7R0BB104TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805KFX7R0BB104CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805KFX7R0BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805KFX7R0BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805KFX7R0BB104 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)