CC0805JRX7RYBB102
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRX7RYBB102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRX7RYBB102CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRX7RYBB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRX7RYBB102
Opis
CAP CER 1000PF 250V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JRX7RYBB102 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)