CC0805JRX7R9BB393
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRX7R9BB393TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRX7R9BB393CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRX7R9BB393DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRX7R9BB393
Opis
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.039 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JRX7R9BB393 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)