CC0805JKNPO0BN272 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 22 374
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
TDK
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 562
Similar
KYOCERA AVX
Similar
Knowles Syfer
Knowles Syfer
2700 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805JKNPO0BN272
Numer produktu DigiKey
311-4203-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JKNPO0BN272
Opis
CAP CER 2700PF 100V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805JKNPO0BN272 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)