CC0805GRNPO9BN182
Numer produktu DigiKey
13-CC0805GRNPO9BN182TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805GRNPO9BN182CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805GRNPO9BN182DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805GRNPO9BN182
Opis
CAP CER 1800PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1800 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0805GRNPO9BN182 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)