CC0805GRNPO0BN470 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
Bezpośrednie
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
KEMET
47 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805GRNPO0BN470
Numer produktu DigiKey
CC0805GRNPO0BN470-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805GRNPO0BN470
Opis
CAP CER 47PF 100V C0G/NPO 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805GRNPO0BN470 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)