CC0805GPNPO9BN560 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 2 247
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
56 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805GPNPO9BN560
Numer produktu DigiKey
13-CC0805GPNPO9BN560TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805GPNPO9BN560
Opis
CAP CER 56PF 50V C0G/NPO 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805GPNPO9BN560 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)