CC0805FRNPOABN470 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
Arkusz danych
47 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805FRNPOABN470
Numer produktu DigiKey
13-CC0805FRNPOABN470TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805FRNPOABN470
Opis
CAP CER 47PF 200V C0G/NPO 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805FRNPOABN470 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)