CC0805FRNPO9BN122
Numer produktu DigiKey
311-4164-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4164-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4164-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805FRNPO9BN122
Opis
CAP CER 1200PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1200 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805FRNPO9BN122 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)