CC0805FRNPO0BN391 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 429
Arkusz danych
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
390 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805FRNPO0BN391
Numer produktu DigiKey
13-CC0805FRNPO0BN391TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805FRNPO0BN391
Opis
CAP CER 390PF 100V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805FRNPO0BN391 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)