CC0805DRNPO9BN9R0
Numer produktu DigiKey
311-1098-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1098-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1098-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805DRNPO9BN9R0
Opis
CAP CER 9PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0805DRNPO9BN9R0 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)