CC0805CRNPO9BNR82
Numer produktu DigiKey
CC0805CRNPO9BNR82-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805CRNPO9BNR82
Opis
CAP CER 0.82PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.82 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805CRNPO9BNR82 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)