CC0805CPNPO9BN5R6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 7 321
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 10 270
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
5.6 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805CPNPO9BN5R6
Numer produktu DigiKey
13-CC0805CPNPO9BN5R6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805CPNPO9BN5R6
Opis
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805CPNPO9BN5R6 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)