CC0805BRNPO0BN8R2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
8.2 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805BRNPO0BN8R2
Numer produktu DigiKey
13-CC0805BRNPO0BN8R2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0805BRNPO0BN8R2
Opis
CAP CER 8.2PF 100V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0805BRNPO0BN8R2 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)