CC0603ZRY5V9BB563
Numer produktu DigiKey
13-CC0603ZRY5V9BB563TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603ZRY5V9BB563
Opis
CAP CER 0.056UF 50V Y5V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF -20%, +80% 50V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603ZRY5V9BB563 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Tolerancja
-20%, +80%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)