CC0603ZRY5V8BB105
Numer produktu DigiKey
311-1829-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1829-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1829-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603ZRY5V8BB105
Opis
CAP CER 1UF 25V Y5V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF -20%, +80% 25V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603ZRY5V8BB105 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)