CC0603MRX7R9BB104
Numer produktu DigiKey
311-4110-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4110-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4110-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603MRX7R9BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0603MRX7R9BB104 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)