CC0603MRX5R8BB106
Numer produktu DigiKey
311-3494-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3494-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3494-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603MRX5R8BB106
Opis
CAP CER 10UF 25V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603MRX5R8BB106 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)