CC0603MRX5R4BB226
Numer produktu DigiKey
311-3492-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3492-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3492-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603MRX5R4BB226
Opis
CAP CER 22UF 4V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603MRX5R4BB226 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)