CC0603KRX7RABB103
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KRX7RABB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603KRX7RABB103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603KRX7RABB103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KRX7RABB103
Opis
CAP 0603 200V 10 NF X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)