CC0603KPX7R9BB822
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KPX7R9BB822TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603KPX7R9BB822CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603KPX7R9BB822DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KPX7R9BB822
Opis
CAP CER 8200PF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
8200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603KPX7R9BB822 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)