CC0603KPX7R9BB182
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KPX7R9BB182TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603KPX7R9BB182CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603KPX7R9BB182DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KPX7R9BB182
Opis
CAP CER 1800PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1800 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0603KPX7R9BB182 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)