CC0603KPX7R0BB472
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KPX7R0BB472TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603KPX7R0BB472CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603KPX7R0BB472DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KPX7R0BB472
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603KPX7R0BB472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)