CC0603KPX7R0BB332 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 174 115
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603KPX7R0BB332
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KPX7R0BB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KPX7R0BB332
Opis
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0603KPX7R0BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)