CC0603KPX5R5BB475
Numer produktu DigiKey
13-CC0603KPX5R5BB475TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0603KPX5R5BB475CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0603KPX5R5BB475DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603KPX5R5BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603KPX5R5BB475 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)