CC0603JRX7R9BB561
Numer produktu DigiKey
311-4020-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4020-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4020-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603JRX7R9BB561
Opis
CAP CER 560PF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
560 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603JRX7R9BB561 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)