CC0603JRX7R7BB223
Numer produktu DigiKey
311-3987-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3987-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3987-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603JRX7R7BB223
Opis
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603JRX7R7BB223 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)