CC0603JRNPOYBN471
Numer produktu DigiKey
311-3984-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3984-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3984-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0603JRNPOYBN471
Opis
CAP CER 470PF 250V C0G/NPO 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0603JRNPOYBN471 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)